♨️ فرمانده سپاه نقده: اعدام کمترین حکم سران فتنه است

🔺 امروز روز دشمن شناسی و وقت شناسی ملت ایران است

🔺 مردم تا امروز انقلاب اسلامی را از گردنه های سخت عبور دادند

🔺 ضربه ای توسط سران فتنه در سال ۸۸ به نظام وارد شد ضربه اش بیشتر از ضربه همه دشمنان بود

🔺 خواص بی بصیرت و خائنینی مانند موسوی و امثال موسوی دشمنان داخلی و خارجی را در یک صف علیه نظام اسلامی متحد کردند و خودشان هم از قطار انقلاب پیاده شدند

🔺 همین موسوی خائن در زمان امام راحل نخست وزیر بود و بجای اینکه پشتیبان مردم و یار مردم باشد در همان دوران سه بار استعفا داد و امام پیام داد اقای موسوی در زمانی که مردم برای پشتیبانی از ملت فرزندانشان را به قربانگاه میفرستند شما استعفا میدهید؟

🔺 او به خبرنگار آمریکایی گفته بود تحولات مهمی در پیش است. میگوید وقتی رهبر هم ببیند مردم برای تحولات بزرگ به خیابان آمدند او هم مجبور است آن را قبول کند.

🔺 ۱۴۰۰ پیش هم یزیدیان آب را بر روی اهل بیت بستند و سر فرزند رسول الله را بر نیزه کردند و فرزندان همان یزیدیان در عاشورای سال ۸۸ به عزاداران حسینی حمله کردند و مسجد و حسینیه و تکایا را به آتش کشیدند. این کار همان یزیدیان بود که به خیمه های امام حسین حمله کردند.

🔺 بر اساس قانون و فتوای مراجع تقلید جنایات سران فتنه چیزی جز محاربه با نیست و کمترین جرم آن اعدام است.

🔺 ملت ایران که انقلاب اسلامی را تابحال چندین بار از گردنه های حساس عبور داده این بار هم با موقیت شناسی بساط فتنه و فتنه گران را جمع کردند.

🔺 ملتی که در خط اول مقابله با توطئه های ضدانقلاب بودید بدانید که فتنه های دیگری در راه است.

🔺 به ضدانقلابی هایی که مردم را به تجمع دعوت میکنند هشدار میدهم اگر به فکر برهم زدن امنیت مردم باشید همین مردم ولایتمدار بساط تان را مثل سال ۸۸ جمع میکنند.

🔺 از دولت عاجزانه میخواهیم به معیشت مردم توجه کنند. گرانی مردم را اذیت میکنند.


♨️ امام جمعه نقده در مراسم گرامیداشت #حماسه_نهم_دیماه: مردم تاکی باید روحیه اشرافیگری دولتمردان را تحمل کنند و دم برنیاورند؟

🔺 از زمان پیروزی انقلاب اسلامی، نانجیبان و بدخواهان خیلی سعی کردند تا انقلاب تثبیت نشود و همان بدو تولد از بین برود

🔺 فتنه های مختلفی مثل ترورها، جنگ تحمیلی و محاصره اقتصادی برای از بین بردن انقلاب اسلامی به کار بردند اما علیرغم همه اینها این جوان امروز ۴۰ ساله است و هر کس بخواهد علیه این مولود مقدس تلاش کند با برخورد حماسی این جوان برومند مواجه میشود.

🔺هنوز دهه ۶۰ را از یاد نبردیم که چقدر نگران انقلاب بودیم اما بالاخره همه چیز تثبیت شد و جنگ هم تمام شد و حالا این جوان(انقلاب اسلامی) در حال صدور ارزش های انقلاب اسلامی است.

🔺 در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی هستیم، خیانتها و نانجیبی ها دیدیم.

🔺 درست است که این جوان ستون مستحکمی به نام ولی فقیه دارد اما تاکی باید این ستون ضربه بخورد و هزینه عملکردها و تفکرات غلط شود؟

🔺 آیا سزاوار است بخاطر کم کاری ها و عملمرد غلط سرمایه رهبری را صرف آنها کنیم؟

🔺 خیلی از همان اول دنبال این بودند که بگویند نظام کارآمد نیست اما رهبری گفتند همین که در این چهل سال نظام ایستادگی کرده بهترین نشانه از کارآمدی نظام است اما کافی نیست.

🔺 وضعیت اقتصادی قابل قبول نیست، اشکال کار کجاست؟ اشکال در من و امثال من است، رهبری و ملت مشکل ندارند.

🔺 ملت با تمام وجود همیشه در صحنه است اما اشکال در مسئولین و مدیران است و ما هم به آن نقد جدی داریم و تعارفات را کنار میگذاریم.

🔺 نمیشود ملت در آتش بسوزد اما برخی با تفکرات اشرافی و یا انحرافی جامعه را اداره کنند.

🔺 مسئولین باید پاسخگوی فسادها باشند امروز دشمن بحران کارآمدی را مطرح میکند. دشمن میگوید انقلاب بعد از چهل سال به اهدافش نرسیده است. چرا باید با بی توجهی به اولویتهای مردم زمینه اظهار نطر ضدانقلابی ها را فراهم میکنیم؟

🔺 مردم با رهبری مثل حسین بن علی بیعت کردند و مردم همچنان پابرجا هستند اما مایه تاسف است که دولتها وارد حاشیه میشوند و به مردم فشار وارد میکنند.

🔺 من معتقدم دولت قطعا مقصر است اگر آنها توجه نکنند مردم وارد صحنه میشوند و این خطرناک است. این درست که مردم نجابت دارند اما حیاء مسئولان کجاست؟

🔺 با تولید کننده چنان برخورد میشود که مایوس میشود. اقتصاد مقاومتی کو؟ مگر با روحیه اشرافیگری میتوان اقتصاد مقاومتی را پیشبرد.

🔺 هر دولتی که با صداقت با مردم و رهبری برخورد نکرده از مسیر خارج شده

🔺 همه انقلاب را بیشتر از جانشان دوست دارند اما قابل قبول نیست هنوز در فکر تامین مشکلات اولیه هستیم. آن از وضع اختلاس ها آن هم از وضع بانک ها، آیا خجالت آور نیست؟

🔺 ۳ هزار میلیارد، ۸هزار میلیارد و همینطور سریالی خبرهای اقتصادی می آید. مردم تاکی باید ببینند و تحمل کنند؟

🔺 ما مشکل خارجی نداریم، مشکل داخلی و مدیریتی داریم.

🔺 مردم در ۹دی هشدار میدهند اگر مسئولان با آرمانها و خواسته های آنان بازی کنند مردم وارد عمل میشوند.

🔺 جرأت عمل لازم داریم، ما از دشمنان خارجی یک ذره نگران نیستیم بلکه مشکل ما درونی است

🔺 دشمن به دنبال تردید افکنی در لایه مختلف اجتماعی است، قوه قضاییه باید انقلابی وارد عمل شود.

🔺 این بشارت را هم میدهم که هم صبوری ملت و هم تذکرات و پیگیری رهبری به گوش تمام مسئولان خواهد رسید.